Kiralama Yardım Hattı:+44-208-196-9510

Bütün Numaraları Göster  

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı, şehirdeki iki uluslararası havalimanından biridir. Adını ilk kadın savaş pilotu olan Sabiha Gökçen’den almıştır. Şehir merkezinin 35 kilometre güneydoğusunda, Asya kıtasının Kurtköy semtinde bulunur. Avrupa yakasında bulunan Atatürk Havalimanı’nın kapasiteyi karşılayamaması sebebiyle inşa edilmiştir. İnşa edildiği zaman yolcu ağırlama kapasitesi yılda 3 milyon iken, daha sonra yapılan genişletme işlemleri sayesinde bugün kapasitesi 25 milyon yolcuyu ağırlayabilecek seviyededir ve yıllık ortalaması 15 milyona dayanmaktadır. 2009 yılında açılan yeni terminali ve modern tesisleriyle Sabiha Gökçen Havalimanı 2010 yılında düşük maliyetli uçuşlar adına dünyanın en iyi havalimanı seçilmiştir. Sabiha Gökçen Havalimanı, Türkiye seyahatinizde kiralayacağınız aracı teslim alabileceğiniz adreslerden biridir.

İstanbul’un Anadolu yakası da en az Avrupa kadar keyifli ve kültürel zenginliklere sahip bir yakadır. Anadolu yakasının kalbi şüphesiz Kadıköy’de atar. Kadıköy İstanbul’un en eski semtlerinden biridir. Balık Pazarı ve Altıyol gibi merkezi yerlerde bir çok eski cami ve yapıya rastlayabilirsiniz. Moda ve Bahariye semtleri ise sokaklarıyla size Avrupa şehirlerini anımsatır. Anadolu yakasının bir diğer önemli merkezi ise Bağdat Caddesi’dir.
Burda dünyanın en seçkin markalarının dükkanlarını bulabilirsiniz. Yüzlerce farklı mutfaktan lezzetleri tadabilir ve Türk mutfağının en seçkin yemeklerini de bulabilirsiniz. Üsküdar semti ise bir başka büyük semttir. Burada bulunan Mihrimah Sultan Camii ve Kızkulesi gibi yapılarda turistlerin popüler gezi yerlerindendir. İhtiyaçlarınıza en uygun aracı piyasadaki en düşük fiyat garantisiyle size sunabileceğimizi iddia ediyoruz. Zengin araç portföyümüzden size en uygun aracı hemen rezerve edin.

Tedarikçilerimizle Tasarruf Edin!

Dollar Alamo Sixt Europcar Hertz Thrifty Budget
Our Helpline

Popüler Araç Kiralama Destinasyonları

Daha fazla araç kiralama lokasyonu için, lütfen aşağıdaki online rezervasyon formumuzu doldurun

7x24 Müşteri Destek

Destek e-mail : support@vipcars.com

© 2021 globalarackiralama.com. Tüm Hakkı Saklıdır.