Kiralama Yardım Hattı:+44-208-196-9510

Bütün Numaraları Göster  

Hakkımızda

Uluslararasi araç kiralama acentesi olan VIP Cars’in bir subesi globalarackiralama.com, online bir araç rezervasyon platformudur. Dünyanın farklı uçlarında bulunan ünlü tedarikçilerle ortaklık çalışmaları yürütmekteyiz. Birlikte çalıştığımız araç kiralama şirketleri alanlarında en iyi kurumlardır.

Bizim aracılığımızla bir rezervasyon yapıp araç kiralamak demek, SUV, lüks sedanlar ve ekonomik kompakt araçlardan oluşan büyük bir filoya erişmek demek. 16.000’den fazla lokasyonda sizin için en iyi anlaşmaları sunmaya çalışıyoruz. Pratik ara,seç ve rezerve et aşamalarından oluşan kiralama menümüzle piyasadaki en iyi fiyatlarla araç kiralamak artık çok kolay. Hemde istediğiniz lokasyonda, istediğiniz tarihte. Kaza Hasarından Feragat, Sınırsız Kilometre Hakkı, Yol Yardım Hizmeti, Hırsızlık Sigortası, Havalimanı Masrafları ve KDV gibi yerel masrafların hepsi rezervasyon tutarınıza dahil olacaktır.

Şimdi dünyanın farklı uçlarındaki en popüler teslim alma ve iade etme lokasyonlarından bir araç kiralayın ve gezinizin tadını çıkarın.

Tedarikçilerimizle Tasarruf Edin!

Dollar Alamo Sixt Europcar Hertz Thrifty Budget
Our Helpline

Popüler Araç Kiralama Destinasyonları

Daha fazla araç kiralama lokasyonu için, lütfen aşağıdaki online rezervasyon formumuzu doldurun

7x24 Müşteri Destek

Destek e-mail : support@vipcars.com

© 2021 globalarackiralama.com. Tüm Hakkı Saklıdır.