Kiralama Yardım Hattı:+44-208-196-9510

Bütün Numaraları Göster  

Abu Dabi Havalimanı

Birleşik Arap Emirliklerinin başkenti olan Abu Dabi’nin Uluslararası Havalimanı bölgede hizmet eden en önemli havalimanlarından biridir. Ağırladığı yolcu sayısı bakımından dünyanın en hızlı büyüyen havalimanlarından biridir. Sürekli artan talep sebebiyle 6.8 trilyon dolarlık bir yatırımla kapasitesini genişletme çalışmaları devam etmektedir. Şu an için Birleşik Arap Emirlikleri’nin en büyük ikinci havalimanıdır. Emirates’den sonra BAE’nin en büyük havayolu şirketi olan Etihad, Abu Dabi Havalimanı’ndaki bütün terminalleri domine eder. Başkentin bu havalimanı Etihad’ın merkez üssü konumundadır. Havalimanı bütün terminallerinde standart yer hizmetlerini sunmaktadır. Eğer Abu Dabi’de araç kiralamak istiyorsanız, Abu Dabi Havalimanı kiraladığınız aracı teslim almanız için en uygun noktalardan biridir.

Abu Dabi’de Birleşik Arap Emirlikleri’nin en büyük camii olan Şeyh Zayed Camii’ni görebilirsiniz. Corniche adlı sahil şeridi ise dükkanları ve deniz kenarı ferahlığıyla turistlerin popüler duraklarından biridir. Khalifa Park isimli şehir parkı ise kendine ait akvaryumu, müzesi ve oyun alanlarıyla şehrin en güzel parkıdır.
Abu Dabi’de yapabileceğiniz bir diğer aktivite ise Çöl Safarisi’dir. Son derece popüler olan bu gezintiler size çölde bir gece geçirmek ve bedevi yaşamı gibi Abu Dabi gerçeklerinden bir tutam sunar. Hayatınız boyunca unutamayacağınız tecrübelerden biri olacaktır. İş veya gezi amaçlı seyahatinizde araç kiralamak isterseniz hemen rezervasyon yapabilirsiniz. Bizim aracılığımızla yapacağınız bu rezervasyon anlaşması, Kaza Hasarından Feragat, Sınırsız Kilometre Hakkı ve Hırsızlık Sigortası gibi poliçeleri de barındıracaktır.

Tedarikçilerimizle Tasarruf Edin!

Dollar Alamo Sixt Europcar Hertz Thrifty Budget
Our Helpline

Popüler Araç Kiralama Destinasyonları

Daha fazla araç kiralama lokasyonu için, lütfen aşağıdaki online rezervasyon formumuzu doldurun

7x24 Müşteri Destek

Destek e-mail : support@vipcars.com

© 2021 globalarackiralama.com. Tüm Hakkı Saklıdır.