Kiralama Yardım Hattı:+44-208-196-9510

Bütün Numaraları Göster  

Barking Londra

Doğu Londra’da bulunan bir bölge olan Barking, Londra’nın genel yönetim birimlerinden olan London Borough of Barking and Dagenham’ın da karargah şehridir. Barking, Charing Cross diye bilinen ve Londra’nın planlamasında 35 merkezi noktadan biri olarak geçen noktanın ise 14 kilometre doğusundadır. Kurulduğu yıllarda bir balıkçı köyü olarak bilinirdi. Bu konuda ilk somut kanıtlar 1320’li yıllarda balıkçılığı ile ünlü oluşudur. Barking’in simgesi ise The Lighted Lady adıyla bilinen bir modern heykeldir.
Barking ve civarında yapacağınız gezide araç kiralamak ve bunu nakitten tasarruf ederek yapmak istiyorsanız bizimle çalışmalısınız. Çünkü biz piyasadaki en uygun fiyat garantisi veriyoruz. İhtiyaçlarınıza en uygun aracı Barking geziniz boyunca size özel anlaşmalarla kullanabilirsiniz.

Londra yönetiminin seçtiği en güzel 100 halk meydanından biri olan Barking Meydanı, 2008 yılında hizmete açılmış ve bölgenin kalbi olmuştur. Aynı meydan Avrupa’nın en güzel şehirdışı yerleşim yeri meydanlarından biri seçilmiştir. Barking şehir merkezi ve Barking Riverside bölgesi turistlerin uğradıkları yerler arasındadır. Ayrıca Valentines Park isimli park, 18 ve 19.yy şehir planlama ve peyzajının en gözde örneklerinden biridir. Barking şehir merkezinde asırlık evlere dükkanlara girip buralardan alışveriş yapabilirsiniz. Bu eski yerleşim yeri turistlere tarihi yaşama imkanı sunuyor. Barking seyahatinizde dünyanın öncü araç kiralama şirketlerinden olan Hertz, Europcar,Alamo ve Sixt gibi acentelerle çalışacaksınız. Biz size bu süreçte rezervasyon hizmeti vereceğiz ve ihtiyaçlarınıza en uygun aracı sizin için ayırtacağız.

Tedarikçilerimizle Tasarruf Edin!

Dollar Alamo Sixt Europcar Hertz Thrifty Budget
Our Helpline

Popüler Araç Kiralama Destinasyonları

Daha fazla araç kiralama lokasyonu için, lütfen aşağıdaki online rezervasyon formumuzu doldurun

7x24 Müşteri Destek

Destek e-mail : support@vipcars.com

© 2021 globalarackiralama.com. Tüm Hakkı Saklıdır.