Kiralama Yardım Hattı:+44-208-196-9510

Bütün Numaraları Göster  

Birmingham Havalimanı

Birmingham şehir merkezine 10 kilometre uzaklıkta bulunan Birmingham Uluslararası Havalimanı West Midlands’ın Bickenhill bölgesinde bulunur. Sene içinde ağırladığı yolcu sayısı 9 milyona yakındır. Bu rakamla Birleşik Krallık’ın en yoğun yedinci havalimanı ünvanına sahiptir.Flybe, Monarch, Ryanair, Thomas Cook Airlines gibi şirketlerin de ana güzergahıdır.Yıllar içerisinde uluslararası ve iç hat yolcularının şehre olan ilgisinin artması sebebiyle terminal binaları talebi karşılayamaz hale gelmiştir.
Birmingham Havalimanı’nda uluslararası havalimanlarında sunulan bütün standart hizmetler sunulmaktadır. Bunların içinde ücretsiz wi-fi, çocuk bakım odası ve revir bulunur. Ayrıca otopark ve döviz bürosu da mevcuttur. İçinde duty free alanı ve bir çok dükkan bulunan Birmingham Havalimanı’ndan teslim almak üzere araç kiralamak istiyorsanız hemen şimdi bir rezervasyon yapabilirsiniz.

Birmingham şehri genelde turistik noktalarıyla anılmayan ve bu konuda çok hafife alınan İngiliz şehirlerinden biridir. Fakat köklü endüstriyel geçmişiyle ve bu konu hakkındaki müzeleriyle turistlerin keyif alabileceği noktalardan biridir. Birmingham Museum& Art Gallery bunların başında gelir. Tarihi boyunca edebiyat ve sanat insanlarının memleketi olarak anılmıştır. Çok fazla tarihi yapı bulunmasa da Birmingham Katedrali ve Şehir Meclisi binaları son derece etkileyici yapılardır. Ayrıca Birmingham gece hayatı ve publarıyla da ünlüdür. Canlı müzik veya operasıyla, turistlere iki farklı alanda da eğlence sunabilir. Ayrıca önemli bir spor şehridir. Birmingham City ve Aston Villa takımları şehrin en önemli kulüpleridir. Birmingham şehrinde piyasadaki en düşük fiyatla araç kiralamak istiyorsanız, uçuş bilgilerinizi girerek kendinize en uygun aracı rezerve edin.

Tedarikçilerimizle Tasarruf Edin!

Dollar Alamo Sixt Europcar Hertz Thrifty Budget
Our Helpline

Popüler Araç Kiralama Destinasyonları

Daha fazla araç kiralama lokasyonu için, lütfen aşağıdaki online rezervasyon formumuzu doldurun

7x24 Müşteri Destek

Destek e-mail : support@vipcars.com

© 2021 globalarackiralama.com. Tüm Hakkı Saklıdır.