Kiralama Yardım Hattı:+44-208-196-9510

Bütün Numaraları Göster  

Cancun Havalimanı

Meksika’nın Yucatan yarımadasında bulunan ve Karayip kıyısında ki Quintana Roo,Cancun’da bulunan bu havalimanı Meksika’nın en önemli havalimanlarından biridir. Yıl genelinde Meksika’nın en yoğun ikinci havalimanıdır. Neredeyse 15 milyona yakın yolcuyu ağırlar. Ülkede ki önemi ve turizme katkısı sebebiyle havalimanı sürekli genişleme ve yenileme çalışmalarına şahit olur. 3 terminalli bu büyük havalimanı yaz sezonunda dünyanın farklı uçlarından turistleri kabul eder. Tamamen sivil havacılık operasyonları için hizmettedir. Planlara göre 2013 yılının sonunda terminal 2 kısmı da tamamlanmış olacaktır böylece havalimanı kapasitesini bir kez daha genişletmiş olacak.
Meksika’nın bu yazlık şehrinde geçireceğiniz zaman boyunca araç kiralamak istiyorsanız hemen şimdi uçuş bilgilerinizi ve kişisel bilgilerinizi girerek size en uygun aracı piyasadaki en düşük fiyat garantisiyle kiralayabilirsiniz.

Dünyaca ünlü bu turizm destinasyonu Karayip Denizi’nin en güzel köşesi olarak tarif edilir. Yucatan yarımadasının tarihi ve kültür birikimi sebebiyle bölgede sadece plaj ve deniz var sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Cancun’da onlarca tarihi şehir kalıntısı ve tarihi eser görebilirsiniz. Bunun dışında tabii ki dünyaca ünlü plajlar ve gece hayatının tadını çıkarmak sizin elinizde. Eğer Cancun plajları ve el değmemiş koylarında dolaşmak istiyorsanız beklentilerinizi yüksek tutmanızda bir sakınca yok. Çünkü Cancun gerçekten dünyanın en güzel yerlerinden biri. Tropik iklimi, turizm ve hizmet sektörünün kalitesi gibi faktörlerle dünya gezginleri genelde yaz aylarını Cancun’da geçirmek isterler. Bu güzel yazlık şehirin bütün nimetlerinden faydalanmak ve burada geçirdiğiniz zamanı akıllıca değerlendirmek istiyorsanız size araç kiralamanızı tavsiye ederiz. Cancun seyahatiniz boyunca piyasadaki en düşük fiyat garantisiyle araç kiralama garantisi veriyoruz.

Tedarikçilerimizle Tasarruf Edin!

Dollar Alamo Sixt Europcar Hertz Thrifty Budget
Our Helpline

Popüler Araç Kiralama Destinasyonları

Daha fazla araç kiralama lokasyonu için, lütfen aşağıdaki online rezervasyon formumuzu doldurun

7x24 Müşteri Destek

Destek e-mail : support@vipcars.com

© 2021 globalarackiralama.com. Tüm Hakkı Saklıdır.