Kiralama Yardım Hattı:+44-208-196-9510

Bütün Numaraları Göster  

Kennington

Londra’nın sınırları içerisinde bulunan Kennington semti Güney Londra’nın bir parçasıdır. Şehrin merkezi kabul edilen Charing Cross’a 2 kilometre mesadededir. Toplam nüfusu 20 bin civarında olan bu bölge önceleri Londra Planı’nın merkez noktası olarak kabul edilmiştir. Kraliyet Ailesinin konutunun bulunduğu semtlerden biri olarak da bilinir. The Oval adıyla bilinen kriket sahasının ve İmparatorluk Savaş Müzesi’nin bulunduğu önemli bir kültür ve turizm merkezidir. Kennington Park’ı da bu semtin merkezinde bulunur ve hem yerlilerin hem de gezginlerin şehir içindeki yeşil alanıdır.
Dünyanın önde gelen araç kiralama şirketleri ile çalıştığımızdan size piyasadaki en uygun fiyatla Kennington’da araç kiralama hizmeti sunuyoruz. Europcar, Hertz, Sixt ve Alamo gibi şirketlerin uluslararası güvencesi ve bizim sektördeki tecrübemiz ile memnun kalacağınız bir kiralık araç tecrübesi yaşayabilirsiniz.

1086 yılında Domesday kitabında “Chenintune” yanı “Kralın yeri” olarak geçen bu bölge zengin tarihiyle sizi şaşırtacaktır. Geç dönem George mimarisi ve takiben erken dönem Victoria yolları ve meydanlarına sahiptir. Kennington bölgesi genelde evlerin bulunduğu, çok fazla ticari işletmenin bulunmadığı bir semttir. Buranın sakinleri arasında bir çok Parlemento üyesi ve devlet memuru bulunur. St. Mark’s Churcyard olarak bilinen bölge ise tarihte gösterilerin, kutlamaların yapıldığı bir Kennington noktası olarak bilinir. Yerel takım olan “The Gymnastic Society” yani Jimnastik Cemiyeti, İngiltere’nin en eski futbol takımlarından biri olarak bilinir. Kennington gibi bir yerleşim yerinde size sunulan bütün turistik noktaları gezmek istiyorsanız sizde bizim aracılığımızla bir araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kiralayacağınız araçta GPS veya çocuk koltuğu gibi ekstra aksesuarlar bulunsun istiyorsanız rezervasyon formunda belirtmeniz yeterlidir.

Tedarikçilerimizle Tasarruf Edin!

Dollar Alamo Sixt Europcar Hertz Thrifty Budget
Our Helpline

Popüler Araç Kiralama Destinasyonları

Daha fazla araç kiralama lokasyonu için, lütfen aşağıdaki online rezervasyon formumuzu doldurun

7x24 Müşteri Destek

Destek e-mail : support@vipcars.com

© 2021 globalarackiralama.com. Tüm Hakkı Saklıdır.