Kiralama Yardım Hattı:+44-208-196-9510

Bütün Numaraları Göster  

Krabi Havalimanı

Tayland’ın Krabi eyaletinde aynı isimli başkentin havalimanıdır. Krabi şehir merkezine 7 kilometre uzaktadır. Genelde iç hat uçuşlarıyla Bangkok şehrine seferler düzenler. Geçtiğimiz senelerde yıl içinde ağırladığı yolcu sayısı 750 bin civarına ulaşmıştır. Bu lokal havalimanı Sivil Havacılık Kurumu tarafından işletilen bir devlet şirketidir. Havalimanını ana güzergah olarak kullanmayı planlayan ve henüz operasyona başlamamış olan Krabi Airlines Havayolları, ilerleyen yıllarda Avrupa’dan Krabi’ye direkt uçuş sunmayı planlamaktadır. Krabi Havalimanı tek terminal binalı ve tek pistli bir havalimanıdır. Bu küçük ama modern havalimanından teslim almak üzere bir araç kiralamak istiyorsanız, hemen sitemiz aracılığı ile bir rezervasyon yapabilirsiniz.
Krabi Havalimanı yaz aylarında en yoğun sezonunu yaşar, yeni yapılmış olması sebebiyle yolcu ağırlama kapasitesi konusunda sorunsuzdur.

Tayland’ın batı yakasında bulunan ve Krabi Nehrinin Phangnga Körfezi’ne döküldüğü yere kurulan bu küçük şehir bütün Krabi Eyaleti’nin de başkentidir. Bölgenin en önemli ekonomisi turizm endüstrisidir. Andaman Denizi’ne bakan Krabi’de Phuket gibi senenin 6 ayı yağmurlu sezon geçirir. Bölgede doğal güzellikleri korumak adına birçok Doğa Parkı bulunur. Bunlardan en ünlüsü ise Ko Phi Phi Doğa Parkı’dır. Bölgede neredeyse 80’e yakın irili ufaklı ada bulunur. Dalgıçların ve gezginlerin favorisi olan Koh Lanta ve Phi Phi adaları da bu bölgededir. Phuket’ten de günübirlik ulaşabilirsiniz. Phra Nang plajı ise turistlerin en popüler duraklarından biridir. Eğer Krabi Havalimanı’nda ucuza araç kiralamak istiyorsanız hemen sitemizin arama motoruna başvurun.

Tedarikçilerimizle Tasarruf Edin!

Dollar Alamo Sixt Europcar Hertz Thrifty Budget
Our Helpline

Popüler Araç Kiralama Destinasyonları

Daha fazla araç kiralama lokasyonu için, lütfen aşağıdaki online rezervasyon formumuzu doldurun

7x24 Müşteri Destek

Destek e-mail : support@vipcars.com

© 2021 globalarackiralama.com. Tüm Hakkı Saklıdır.