Kiralama Yardım Hattı:+44-208-196-9510

Bütün Numaraları Göster  

Merida Havalimanı

Bilinen adıyla Merida Havalimanı, resmi ismiyle ise Manuel Cresencio Rejon Uluslararası Havalimanı. Meksika’nın Yucatan bölgesinde yer alan Merida şehrine hizmet ettiği için kısaca Merida Havalimanı olarak tarif edilir. Şehrin güney ucuna kurulmuş havalimanı Meksika’da sadece dört alanda bulunan Alan Kontrol Merkezi’ne sahiptir. Bu merkez sayesinde sadece havaalanı özelinde değil ülkenin bütün güneydoğu bölümündeki hava trafiğini kontrol eder. Senede 1.5 milyondan az turisti ağırlayan Merida Havalimanı görece daha küçük uçakları ve sivil hava operasyonlarını kabul eder. Yucatan eyaletinde geçireceğiniz zaman boyunca bir araç kiralamanız size tavsiye edilen alternatiflerden biridir. Eğer bir araç kiralama rezervasyonu yapmak istiyorsanız sitemizdeki arama motorunu kullanıp kendinze ve cebinize en uygun aracı rezerve edebilirsiniz.

Yucatan yarımadasının 750 bin nüfusu ile en kalabalık şehri Merida tarihi noktaları ve doğal güzellikleriyle turistleri şaşırtır. Plaza Grande isimli şehrin büyük meydanı şehrin adeta kalbidir. Burada tarihi binalara ve son derece etkileyici eski yapılara rastlayabilirsiniz. Hemen bu meydanda şehrin en büyük Katedrali yer alır. Museo Macay isimli Meksika Sanat müzesi de turistlerin ilgi gösterdiği noktalardan biridir. Casa de Montejo isimli saray ise Conquistador Montejo’nun sarayıdır. Meydanın biraz kuzeyinde Vali Konağını görebilirsiniz ki bu da son derece zevkli bir yapıdır ve tarihi önem arzeder.
Pazar akşamları bu meydanda ev civarında bulunmak Merida’lıların yaptığı en güzel şeylerden biridir. Bu zamanlarda gerçek Merida kültürünü inceleyebilir ve Meksika hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Merida Havalimanı’ndan bir araç kiralayarak seyahatinize devam etmeniz size tavsiye edilen bir alternatiftir. Bu sebeple sitemizin arama motoruna başvurarak kendinize en uygun aracı hemen şimdi rezerve edebilirsiniz. Hem de piyasadaki en düşük fiyat garantisiyle!

Tedarikçilerimizle Tasarruf Edin!

Dollar Alamo Sixt Europcar Hertz Thrifty Budget
Our Helpline

Popüler Araç Kiralama Destinasyonları

Daha fazla araç kiralama lokasyonu için, lütfen aşağıdaki online rezervasyon formumuzu doldurun

7x24 Müşteri Destek

Destek e-mail : support@vipcars.com

© 2021 globalarackiralama.com. Tüm Hakkı Saklıdır.