Kiralama Yardım Hattı:+44-208-196-9510

Bütün Numaraları Göster  

Reykjavik Havalimanı

İzlanda’nın en önemli iç hatlar ve yakın mesafe havalimanı olan Reykjavik Havalimanı genelde İzlanda içinde uçuşlar sunar ya da Grönland ve Faroe Adaları uçuşları yapılır. Diğer çoğu uluslararası uçuş Keflavik Havalimanı’ndan yapılır. Reykjavik Havalimanı Air Iceland Havayolları ve Eagle Air’in merkez üssüdür. 3 pistli bu havalimanında sene içinde değişimli olarak ikisi aktif haldedir. Zorlu kış koşullarında gerekirse emniyet için üçüncü pist de açılır. Bu havalimanı da İzlanda’daki diğer havalimanları gibi devlet işletmesi olan Isavia tarafından yönetilir. Sizde İzlanda’da Reykjavik Havalimanı’nından bir araç teslim almak istiyorsanız hemen sitemiz aracılığı ile rezervasyon yapmalısınız. Reykjavik seyahatiniz boyunca piyasadaki en uygun fiyatlarla araç kiralamak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Reykjavik ülkede ki en eski yerleşim yeri olarak kabul edilir.Ülkenin ticari ve devlet olaylarının merkezi sayılır. Ayrıca dünyadaki en düzenli en güvenli ve en temiz şehirlerden biri olarak da kabul edilmektedir. Reykjavik yılın çoğu zamanında soğuk olduğundan yaz sezonu yoğunluğu diye birşeyle karşılaşmazsınız. Ayrıca 50 kilometre uzaklıkta bulunan Keflavik şehri de her an kiralık aracınızla katedebileceğiniz bir mesafedir. Reykjavik’de doğal güzellikler sizi oldukça etkileyecektir. Şehrin etrafında bulunan sıradağlar İzlanda ikliminin en çetin koşullarının yaşandığı yerlerdir. Doğaseverler turistler genelde bu dağlarda trekking veya tırmanış aktiviteleri
Yaparlar. Reykjavik seyahatinizde Kaza Hasarından Feragat, Sınırsız Kilometre Hakkı ve Hırsızlık koruması gibi poliçelerde araç kiralama rezervasyonunuza dahil olacaktır. Bu garantilerle daha rahat seyahat edeceksiniz. Hemen şimdi bir araç kiralama rezervasyonu yapın!

Tedarikçilerimizle Tasarruf Edin!

Dollar Alamo Sixt Europcar Hertz Thrifty Budget
Our Helpline

Popüler Araç Kiralama Destinasyonları

Daha fazla araç kiralama lokasyonu için, lütfen aşağıdaki online rezervasyon formumuzu doldurun

7x24 Müşteri Destek

Destek e-mail : support@vipcars.com

© 2021 globalarackiralama.com. Tüm Hakkı Saklıdır.