Kiralama Yardım Hattı:+44-208-196-9510

Bütün Numaraları Göster  

SSR Uluslararası Havalimanı

Mauritius’un ana havalimanı olan Sir Seewoosagur Rangoolam Uluslararası Havalimanı ülkenin başkenti olan Port Louis’den 48 kilometre uzaktadır. Eskiden Plaisance Havaalanı adıyla da bilinen alan sonradan isim değiştirdi. Devletin büyük ortak olduğu bu havalimanı işletmesinde özel sermaye de söz sahibidir. Yıl içinde ağırlanan yolcu sayısı 2.5 milyonun üzerindedir. Mayıs 2013 itibariyle yeni bir yolcu terminali de hizmete girmiş ve alanın kapasitesi genişlemiştir. Bu yeni terminal dünyadaki en yeşil terminallerden biri olarak gösterilir çünkü güneş enerjisiyle aydınlanır veya ısıtılır. Havalimanı pist ve diğer yer hizmetleri tadilatlarını da başarıyla tamamlamıştır ve Airbus A380 sınıfı büyük uçakları da ağırlayabilecek durumdadır. Sizde Mauritius’un her yerini gezmek ve adanın etrafında dolaşmak istiyorsanız SSR Havalimanı’nda teslim almak üzere bir araç kiralama rezervasyonu yapmalısınız.

Deniz – kum – güneş turizminin dünyada en önemli noktalarından biri olan Mauritius, gezginlere masmavi koylar sunar. Su sporları ve denizin tadını çıkarmak için bu adadan daha uygun bir yer düşünülemez. Grand Bay isimli büyük koy turistlerin akın ettiği ana lokasyondur. Onun hemen arkasından halka açık olan Pereybere plajı gelir ki burası da eşsiz bir bitki örtüsü ve denizle turistleri karşılar. Antik Balaclava kentinin kalıntıları da Mauritius da görülmesi gereken turistik lokasyonlardandır. Başkentte biraz hareketlilik arıyorsanız Port-Louis pazarından taptaze deniz ürünleri ve meyveler satın alabilirsiniz. Adada bulabileceğiniz en uygun fiyatlarla el işi takılar ve kıyafetler bu pazarda satılır.
Bu güzel ada ülkesini kiralık araç konforuyla gezmek isterseniz hemen şimdi sitemizdeki basit adımları takip ederek bir rezervasyon yapabilirsiniz.

Tedarikçilerimizle Tasarruf Edin!

Dollar Alamo Sixt Europcar Hertz Thrifty Budget
Our Helpline

Popüler Araç Kiralama Destinasyonları

Daha fazla araç kiralama lokasyonu için, lütfen aşağıdaki online rezervasyon formumuzu doldurun

7x24 Müşteri Destek

Destek e-mail : support@vipcars.com

© 2021 globalarackiralama.com. Tüm Hakkı Saklıdır.