Kiralama Yardım Hattı:+44-208-196-9510

Bütün Numaraları Göster  

Ostersund Havalimanı

Are Östersund Havalimanı olarak bilinen İsveç’in Jamtland bölgesindeki en önemli havalimanıdır. Östersund şehir merkezine 11 kilometre uzaklıktadır, hizmet ettiği bir diğer şehir olan Are’ye ise 94 kilometre uzaklıktadır. Küçük bir havalimanı olan Ostersund, genelde sene içinde ağırladığı yolcu sayısı 300 binlerde seyreden bir terminale sahiptir. Jamitland eyaleti ve Ostersund şehri İsveç’in coğrafi olarak tam ortasında bulunur. Yaz sezonunda Östersund’dan güney şehirlerine seferler yoğunlaşır. Yaz tatillerinde bu soğuk kentten, güney ülkelerinin tatil beldelerine seyahat eden İsveçliler hiç de azımsanamayacak bir gruptur. Kış sezonunda ise iç hatlar uçuşlar sözkonusudur. Genelde Stokholm seferleri yapılır. Östersund Havalimanı eğer bu bölgeye seyahat edecekseniz kiraladığınız aracı teslim almak için uygun noktalardan biridir.

İsveç’in tam ortasına kurulmuş olan bu şehir Jamtland sınırları içerisinde kurulmuş bir belediyedir. Östersund İsveç’in en büyük beşinci gölünün kıyısına kurulmuş bir şehirdir.
Mid Sweden University isimli üniversitenin ülkedeki en büyük kampüsü burada bulunmaktadır. Nüfusun tamamı 60.000 civarındadır ve bunlardan 8000’i öğrencidir. Zorlu iklim şartlarıyla ve sürekli soğuğuyla Östersund’dan genelde Vinterstaden yani kış şehri olarak bahsedilir. Şehir bahar ve yaz aylarında karların erimesiyle yeşil görüntüsüne kavuşur. İşte tam bu zamanlar göl kenarı gezilerine çıkmak için en uygun zamanlardır. Storsjön Gölü Canavarı olarak tabir edilen Storsjöodjuret ise göl kenarına bir anıt dikilerek anılmıştır. Östersund şehir binası şehrin en önemli yapılarından biridir. Bu bina şehrin sembolü olmuştur diyebiliriz. Arkasından modern mimarinin bir temsilcisi olarak Arctura isimli bina gelir. Geceleri de ışıklandırılan bu bina eşsiz bir manzara ortaya çıkarır.Hemen piyasadaki en uygun fiyat garantisiyle Östersund’da araç kiralayın.

Tedarikçilerimizle Tasarruf Edin!

Dollar Alamo Sixt Europcar Hertz Thrifty Budget
Our Helpline

Popüler Araç Kiralama Destinasyonları

Daha fazla araç kiralama lokasyonu için, lütfen aşağıdaki online rezervasyon formumuzu doldurun

7x24 Müşteri Destek

Destek e-mail : support@vipcars.com

© 2021 globalarackiralama.com. Tüm Hakkı Saklıdır.