Kiralama Yardım Hattı:+44-208-196-9510

Bütün Numaraları Göster  

Santorini Havalimanı

Santorini/Thira Ulusal Havalimanı Kamari köyünün kuzeyinde Santorini’de bulunmaktadır. Hem sivil hem askeri amaçla kullanılan bir havalimanıdır. Küçük apronu sebebiyle aynı anda altıdan fazla sivil uçuşa evsahipliği yapamaz. Thira şehrinin 6 kilometre güneybatısında bulunan Santorini, Kiklad adalar grubunun havalimanına sahip en önemli üyesidir. En yoğun zamanlarını tahmin edilebileceği gibi yaz aylarında yaşayan Santorini sezon içerisinde çeşitli Avrupa başkentlerinden sefer imkanı sunar.
Bu turistik adanın her tarafını doya doya gezebilmek için turistlerin tercih ettiği yöntem araç kiralamaktır. Santorini adasına ayak basar basmaz sizde Santorini Havalimanı’nda rezervasyonunuzu yaptığınız aracınızı teslim alabilirsiniz. Bu volkanik adanın bütün güzellikleri, plajları ve tarihi yerleşim alanları sizleri bekliyor. Akdeniz kültürünün en önemli lokasyonlarından biri olan Santorini gezginlerinyaz sezonunda tercih ettiği tatil yerlerinin başında gelir.

Santorini’nin en ünlü turistik atraksiyonu tarif edilemez manzaraları ve Oia şehrinden izleyebileceğiniz günbatımlarıdır. Thira şehri ve onun aktif yanardağı ise diğer turistik noktalarıdır. Doğal olarak mükemmel plajları bulunan adanın en ünlü plajı Perissa sahilidir. Siyah çakıl taşlı Kamari plajı da bilinen diğer noktalardan biridir. Santorini adasında bulunan bazı köylerde manzaraları ve konukseverlikleriyle ünlüdür. Fira köyü dağ yamaçlarına kurulmuştur ve günbatımını izlemek isteyenlerin en önemli lokasyonudur. Santorini adasında Oia köyüne tırmanmalı ve düzenlenen dalış organizasyonlarına katılmalısınız. Şarapevleriyle ünlü bu adanın kendi mahsülü olan şarapları tatmadan gelmemelisiniz. Tarımın ve organik gıdanında en güzel örneklerine sahip olan Santorini adası cherry domatesleriyle de ünlüdür. Bu Yunan adasında size özel fırsatlarla piyasadaki en ucuz fiyat garantisiyle araç kiralamak istiyorsanız hemen uçuş ve kimlik bilgilerinizi girerek bir rezervasyon yapabilirsiniz.

Tedarikçilerimizle Tasarruf Edin!

Dollar Alamo Sixt Europcar Hertz Thrifty Budget
Our Helpline

Popüler Araç Kiralama Destinasyonları

Daha fazla araç kiralama lokasyonu için, lütfen aşağıdaki online rezervasyon formumuzu doldurun

7x24 Müşteri Destek

Destek e-mail : support@vipcars.com

© 2021 globalarackiralama.com. Tüm Hakkı Saklıdır.